Фаїна Каплан (faina_kaplan) wrote,
Фаїна Каплан
faina_kaplan

Може й тобі пригодиться

Хотіла якось на другу роботу встроїться і продивилась багато ресурсів про то як нада себе вести на співбесіді. Ці надбання пригодились не токо на співбесіді з працеулаштуваня, а і в інших случаях. Наприклад, при разговорі з ЖЕКом у себе на районі, у Собесі, у Горенерго, водоканалі, персоналoм аеропорта Борисполя.
Може і тобі пригодиться. Представ шо ти начальник достаточно здорового колективу десь персон може на 300. Вони тебе бачуть дето раз на тиждень, бо ти постояно десь занятий. Коли ти бува шо зявляєшся, то твої підчиньоні ніяково всміхаються і туляться до стіни. Представ, шо ти на них дивишся і в цілому задоволений їх роботой, шо ізобража твоє ліцо? Ти тоже всміхаєшся, но спеціальной начальницькой улибкой. Зафіксіруй цю улибку, походку і осанку, потреніруйся так себе вести, коли дома нікого нема, кілька годин. Тепер можеш іти в горводоканал чи куда і балакать за то шо вони тобі неправильно нащітали.

Обовязково спитай як звать служащу людину, шо з тобой балака, запиши її фіо у блокнот. Запиши всю інформацію шо вона тобі дає у блокнот і перечитай її, шоб та її підтвердила. На цьому місці служащі починают сцать чото. Не забувай весь час дивитись і посміхатись улибкой начальника, шо в основном задоволений роботой подчіньоного, но є нюанси, шо ти намагаєшся виправить. Балакай повільно, просто і трохи голосно, наче з відстающой в розвитку дитиною. Обратно, не забувать посміхатись начальницькой улибкой.

Ти заходиш у собєс як хазяїн у дом, шо тебе там раді бачить. Голосно поздоровкайся, повільшо і широко пройди до стільця, сядь, розправ плечі! і уважно, впевнено і не без дружелюбія подивись на мимру шо тебе приніма. Твій вид должен казать: "Я тебе радий бачить, і тут ситуацію контролюю я, а не ти." Коли вона почне тобі казать чого те шо ти просиш - невиполнімо, достань блокнот, спроси її ФІО і подробно спитай, чого імено те шо ти хочеш не є виполнімим. Запиши і перечитай їй, чи ти правильно пойняв, шо вона каже.

Я ефективно іспользовала це начальницьке ліцо в аеропорту, коли опоздала на літак і мені нада було переоформить білет на інший болєє пізніший літак і безплатно, канєшно. Також я успішно іспользовала вищезгадане ліцо у собесі і жеку.

Є дуже велика різниця між начальницькой улибкой і єхидной но безпорадной посмішкою. Як тільки свиня з налоговой чи де ти там, заставе тебе почуватись хоч трохи невпевнено, твоя посмішка мгновено превратиться з начальницькой у єхидну но безпорадну. І свині вистачить, увага: 5 мілісекунд (!), шоб зафісувать твій стан і почать ставитись до тебе як до гімна. Як уникнуть поломки начальницькой посмішки? Якшо тобі так зручніше, то дивись на налогового посадовця як на розумово відсталу дитину. Також трохи схили голову набік, коли балакаєш.

Вобще, я за те шо нам треба всим пройти масову психічну терапію. Можна почать з курсу Social Psychology https://class.coursera.org/socialpsychology-001/class/index
Там інтересне кажуть, шо при трудоустройстві людина, шо проводе з тобой співбесіду вирішує, чи візьме тебе чи ні за 5 секунд, як тільки тебе побаче, ше до того як ти розкриєш рот.
Subscribe

 • Lorentzian Manifold, Pseudo-Riemannian Мanifold

  Шоб було понятніше, як так возможно, шо Клименко попадає в ту саму кімнату, коли з неї виходе, я вам скажу: ця кімната зациклена через 4-й вимір.…

 • (no subject)

  От шо скажу. В ЖЖ шо я написала з полуслова понімали і майже не коментили. А в ФБ з полуслова коментять, хоч і не понімають шо написано. А вроді…

 • Підсяде до мене і зав'яже разговор

  Якшо в толпє увідєшь человєка, которий наг (варіант: на коєм фрак), я буду стоять на станції метра і ждать електрічки, шоб їхать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments