Фаїна Каплан (faina_kaplan) wrote,
Фаїна Каплан
faina_kaplan

Однокласніки


Із восьми собравшихся на зустрічі однокласніків двоє вже видали свої книжки. А це щітай 25% од кількості писутствующіх. Так обідно, шо в мене нема книжки. Хоч би брошуру яку: "Досвід аналізу умов розповсюдження виноградної філоксери в регіонах Центральної України"

Одну дєвочку я не впізнала, була впевнена, шо це чиясь мама. Набралась так називаємого коняку і кажу нехарошим слащавим голосом: "А чия ви мамочка?" А вона каже "Да, у меня уже троє."  -  тіпа не поняла вопроса. А Володя Сачко каже, - "Це ж Лєна Яценко, ти їбанись!" А я дєлаю вид, шо пожартувала, кажу "Володя, шо ти в самом дєлі, я і так знаю, шо це Лєна Яценко, я маю на увазі спитать скоко в неї дітей." Придивиласа поближче - і точно вона, токо половини зубів нема і воласи чорні замість красівих як жито, коли вона була школьніцой.

Тоді почали за політіку балакать, но хто живе на районі не хотіли балакать, а балакали я, Міша Кляйнецукерброт і Діма Бронштейн, шо мешкають соотвецтвіно на Брайтоні і в Мурманську. Стали рішать, як правільно жить і як неправільно жить, будучі в Дніпропетрівській області. А Сірожа Агафонов, шо прожива на районі і каже: "Дивіться хто ріша міх собой, як нам правильно жить: ви вопще граждани інших країн. Приїжайте в райцентр, обустраюйтеся, садіть картошку, тоді будете пиздіть, пиздуни." Ми образилися і пішли тацювать, бо якраз включили сучасну естрадну музику.

Тоді ми вишли фотагрофіруватись у двір і вже було коло 2 ночі і безлюдно, не було кого попросить, шоб нас усих разом сфоткали, а тут якраз ідуть якісь гопніки, шукають до кого доїбатись, так ми гопніків попросили. Вони нас сфоткали, а тоді їм вже було вроді я і невдобно до нас доїбатись, так вони і пішли собі.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 18 comments